A bakony fővárosa

archívum - esemény

archívum - hírek

Csapatgyőzelem, különdíj, dobogós helyek


Remekül szerepelt az MTTSZ Területi Klub Zirc a házi rendezésű „Zirc Kupa” lövészversenyen, melyre szép számmal érkeztek résztvevők városunkba.


A versenynek a Művelődési Ház légpuskás lőtere adott otthont, a versenyzők két kategóriában és három korcsoportban álltak céltábla elé. A zirci lövészklub tagjai összesen tíz egyéni érmet gyűjtöttek, megnyerték a csapatversenyt és a legfiatalabb versenyzőnek járó különdíj is városunkban maradt.


A győztes zirci csapat tagjai, balról: Horváth Bálint, Panyi Kinga, Bittmann Kata, Végh Zsigmond, Mihályfi Vendel

(Fotó: Szücs Gáborné)


Nyíltirányzékú légpuska 20 lövés: Serdülő fiú: 1. Eszlinger Mátyás (Szent László LK, Bakonyszentlászló), 2. Horváth Bálint (MTTSZ Területi Klub Zirc), 3. Németh Roland (EMPL Pápa). Lány: 1. Bittmann Kata, 2. Vintze Regina (mindketten MTTSZ Zirc). Ifjúsági fiú: 1. Rácz Balázs (Fertőrákosi LK), 2. Végh Zsigmond, 3. Mihályfi Vendel (mindketten MTTSZ Zirc). Lány: 1. Szájli Tímea (Ajka), 2. Markovics Dominika, 3. Pekker Boglárka (mindketten Szent László LK). Felnőtt férfi: 1. Tóth Ádám (MTTSZ LK Écs), 2. Kedves Ádám, Komáromi Csaba (mindketten Vízügyi LK Baja). Nő: 1. Panyi Kinga (MTTSZ Zirc), 2. Ékes Florentina (EMPL Pápa), 3. Karsay Jolán (Vízügyi LK Baja).


Légpisztoly 20 lövés: Serdülő fiú: 1. Renácz Róbert (Crimebox Veszprém), 2. Eszlinger Mátyás (Szent László LK), 3. Horváth Bálint (MTTSZ Zirc). Lány: 1. Kristóf Adrienn (Crimebox Veszprém), 2. Bittmann Kata (MTTSZ Zirc), 3. Garád Tímea (Fertőrákosi LK). Ifjúsági fiú: 1. Rácz Balázs (Fertőrákosi LK), 2. Vágenhoffer Dávid (MTTSZ Zirc), 3. Gál Botond (Vízügyi LK Baja). Lány: 1. Rosenacker Jázmin (Fertőrákosi LK), 2. Heszpuk Réka (Szent László LK), 3. Kedves Adél (Vízügyi LK Baja). Felnőtt nő: 1. Panyi Kinga (MTTSZ Zirc), 2. Janászek Evelin (Szent László LK), 3. Lingl Katalin (MTTSZ Zirc). Férfi: 1. Sass László, 2. Tóth Ádám (mindketten MTTSZ LK Écs), 3. Fekete Zsolt (Fertőrákosi LK).


Egy induló volt légpisztoly 40 lövéses számban: 1. Rácz Balázs (Fertőrákosi LK).


Csapatverseny: 1. MTTSZ Zirc, 2. Szent László LK, 3. EMPL Pápa. Különdíj: Lingl Nóra (MTTSZ Zirc), a legfiatalabb versenyző.


A rendezvényt Zirc Városi Önkormányzat a „Civil Alap” pályázaton támogatta.


(kg)